0

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سیاه منصور، مهندس پاپی زاده نماینده پر تلاش مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی به همراه مهندس نظری ریاست محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان دزفول ظهر امروز از روند پیشرفت احداث مجموعه ورزشی این شهر بازدید نمودند. در این بازدید شهردار سیاه منصور با اعلام پیشرفت فیزیکی بالای ۷۵ درصد این پروژه، ابراز امیدواری نمود با همکاری و همدلی بخش مختلف، تا پایان آذر ماه شاهد افتتاح این پروژه باشیم. لازم به ذکر است این اعتباری معدال با یک میلیارد و پانصد میلیون ریال که با همت نماینده مردم شریف دزفول در مجلس شورای اسلامی به صورت ویژه تخصیص داده شده بود اردیبهشت ماه امسال کلنگ زنی شده بود.
در ادامه مهندس پاپی زاده در بازدید از روند اجرای احداث دبیرستان شهر سیاه منصور ضمن گفتگو با پیمانکار پروژه، قول پیگیری ویژه جهت جذب اعتبارات و تکمیل هرچه سریعتر ابن پروژه  را داد. روند احداث دبیرستان سیاه منصور با حدود ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی مدتی است که به دلیل عدم تخصیص به موقع اعتبارات تعطیل شده است.

پنج شنبه – ۱۹ مهر ۱۳۹۷

انتقاد نماینده شورای اسلامی شهرستان دزفول به وضعیت نامناسب آموزشی مدارس شهرسیاه منصور

مقاله قبلی

اخطاریه ستاد مدیریت بحران شهرداری سیاه منصور در مورد احتمال وقوع سیل و طوفان

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

بازدید مهندس پاپی زاده نماینده محترم شهرستان دزفول در مجلس شورای اسلامی از روند پیشرفت پروژه زهکش بزرگ سیاه منصور

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سیاه منصور صبح امروز جمعه ۹۸/۳/۱۷ مهندس پاپی زاده نماینده محترم مردم شهرستان دزفول ...