0

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سیاه، مهندس بهزاد احمدی شهردار شهر سیاه منصور در مراسم گرامیداشت روز شهرداری ها و دهیاری ها که از طرف نماینده محترم مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی برگزار شده بود حضور یافت و طی سخنانی به ارائه گزارش عملکرد شهرداری و همچنین کاستی ها و محرومیت های این شهر و اهمیت نگاه ویژه مسئولین به سیاه منصور پرداخت.

در این همایش که با حضور مهندس پاپی زاده نماینده شهرستان دزفول ، مهندس حسینی مدیرکل امور روستایی استان خوزستان و همچنین شهرداران و دهیاران شهرستان دزفول در سالن اجتماعات شیخ انصاری دزفول برگزار شد مهندس بهزاد احمدی خطاب به نماینده محترم مردم دزفول و همچنین معاونت محترم استاندار محرومیت ها و کاستی ها و عدم وجود زیر ساختهای شهری در شهر سیاه منصور را یادآور شد و با بیان اینکه حذف بند ‘و’ تبصره قانون بودجه سال ۱۳۹۷ هم اکنون به صورت دو فوریتی در دستور کار هیات رئیسه مجلس قرار گرفت است گفت با این قانون عملا شهرداری های زیر ۵۰ هزار نفر با مشکلات عدیده مالی روبه رو خواهند شد.

مهندس احمدی در ادامه با بیان اینکه وضعیت آب و هوایی شهر سیاه منصور به صورت مستقیم متاثر از آلایندگی شرکت های خمیر مایه خوزستان و کربن بلک و شهرک های صنعتی است خواستار اجرای قانون دریافت ۱ درصد از محل فروش سالیانه شرکت های آلاینده به عنوان عوارض آلایندگی به شهر سیاه منصور شد.

مهندس احمدی شهردار سیاه منصور در پایان از پیگیری جهت تحویل هر چه زودتر ماشین آتش نشانی از سازمان شهرداری های کشور به شهرداری سیاه منصور خبر داد.

در پایان این مراسم مهندس پاپی زاده نماینده پر تلاش مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی با اهدای لوح تقدیر از شهرداران و دهیاران خودم شهرستان دزفول تقدیر نمود.

جمعه – ۱۵ تیر ۱۳۹۷

شروع عملیات اجرایی بوستان ولایت

مقاله قبلی

بازدید شهردار سیاه منصور از ادامه روند زیر سازی و جدول بندی منطقه سرسرباز

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

حضور پرشور مردم انقلابی شهر سیاه منصور در مجلس گرامیداشت و مراسم ویژه شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی در مسجد امام حسین (ع) شهر سیاه منصور

*حضور پرشور مردم انقلابی شهر سیاه منصور در مجلس گرامیداشت و مراسم ویژه شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی در مسجد امام حسین (ع) ...

حماسه نهم دی ماه

مردم عزیز ما در روز نهم دی، آنچنان عظمتی از خود نشان دادند که دنیا را خیره کرد. * مقام معظم رهبری * ...

حضور شهردار و شورای اسلامی شهر سیاه منصور و برپایی باشکوه موکب حسینی در هیئت عزاداری صبح عاشورا

اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ با ...
اخبار شهرداری سیاه منصور