0

دانش آموزان دخترسیاه منصوری بعدازگذشت ۱۴سال هنوزچشم انتظار فنداسیون رها شده توسط نوسازی مدارس شهرستان دزفول هستند.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی شهرداری سیاه منصور، عضوشورای اسلامی شهرسیاه منصوردرگفت وگویی گفت:هرجا که سخن از پیشرفت و تعالی در جامعه پیش می آید غیر ممکن است به آموزش و پرورش و نقش اساسی آن در تربیت صحیح دانش آموزان برای رشد اشاره ای نشود.

مهدی دودانگه بااشاره به اینکه سهم مسئولان شهرستان در تاکید این مهم پررنگ تر از سایرین است افزود: چه خوب همه می دانند آموزش و پرورش رکن اصلی پیشرفت هر کشوراست اما چرا گاهی به جای نگاه ریز بینانه به وضعیت تحصیلی دانش آموزان با بهانه کمبودها از این مساله مهم می گذریم تا جایی که بگویند با زنگ خطر مواجه هستیم!

وی گفت: توصیه دلسوزانه باید نگاه همه مسئولان را به آموزش و پرورش به صورت ویژه معطوف کند مدیرانی که باید قبل از اجرا به فکر منابع و تامین امکانات برای طرح خود باشند و به معنای واقعی مدیریت کنند تا در میانه راه با مشکل مواجه نشوند آن هم در جایی مثل رکن اساسی تربیت در جامعه.

عضوشورای اسلامی شهرسیاه منصورافزود: طی سال‌های گذشته تلاش شد  تا با استفاده از ظرفیت شورای اسلامی، دهیاری وشهرداری، قطعه زمینی به مساحت یک هکتار، فضاهای آموزشی به‌ویژه دراختیاردبیرستان دخترانه درشهرسیاه منصوراحداث شود که در این زمینه نیزعملیات فونداسیون انجام شد که بیش از ۱۴سال از آن  زمان می گذرد و در همین حد رها شده است.

پایه همین گزارش ،رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان در هجدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان خوزستان که روزجمعه دردزفول برگزارشد،  گفت: بیش از ۲۵۰ پروژه آموزشی در استان به علت کمبود منابع مالی و اعتبارات در حالت نیمه کاره به حال خود رها شده است.

رضا رضایی اظهار داشت: توجه به رشد فرهنگ مدرسه سازی یک نیاز و اولویت مهم در رشد و توسعه خدمات آموزشی جامعه است.

وی افزود: بخش آموزشی خوزستان نیازمند توجه و حضور گسترده خیرین مدرسه ساز برای اجرای مناسب اهداف عمرانی و آموزشی خود و توسعه خدمات خود در شاخص های مختلف علمی است.

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان عنوان کرد: بیش از ۲۵۰ پروژه آموزشی در خوزستان به علت کمبود منابع مالی و اعتبارات در حالت نیمه کاره به حال خود رها شده و روند ساخت آنان متوقف شده است.

یک شنبه – ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵

شهردارسیاه منصورگفت: برخی مکان های منفصل شهری نیازمند داشتن تلفن ثابت هستند…

مقاله قبلی

شهردارسیاه منصورعنوان کرد: باید از طرفیت های شورای شهر در رفع …

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

حضور پرشور مردم انقلابی شهر سیاه منصور در مجلس گرامیداشت و مراسم ویژه شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی در مسجد امام حسین (ع) شهر سیاه منصور

*حضور پرشور مردم انقلابی شهر سیاه منصور در مجلس گرامیداشت و مراسم ویژه شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی در مسجد امام حسین (ع) ...

حماسه نهم دی ماه

مردم عزیز ما در روز نهم دی، آنچنان عظمتی از خود نشان دادند که دنیا را خیره کرد. * مقام معظم رهبری * ...

بیشتر در خبر

حضور شهردار و شورای اسلامی شهر سیاه منصور و برپایی باشکوه موکب حسینی در هیئت عزاداری صبح عاشورا

اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ با ...
اخبار شهرداری سیاه منصور