0

شهردارسیاه منصورگفت: برخی مکان های منفصل شهری نیازمند داشتن تلفن ثابت هستند و ازشرکت مخابرات شهرستان دزفول خواستار توجه به این مهم شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری سیاه منصور ، مهندس امید حیدری بیان کرد: درمکان های منفصل شهری اعم ازمسکونی،تجاری مدارس سیاه منصور نیازمند داشتن خدمات مخابراتی هستند و جا دارد مخابرات شهرستان با تعامل و همکاری بیش از پیش در زمینه راه‌اندازی خدمات مخابراتی در این این شهر را فراهم کند.

وی افزود: سعی شده بتوانیم مشکلات شهری  سیاه منصور را با همکاری مسئولان شهرستان برطرف کنیم و هرگونه خدمتی که نیاز باشد به مردم ارائه دهیم.

وی ارتباطات را از فاکتورهای توسعه شهری سیاه منصور برشمرد و گفت: توسعه شهرها امری ضروری است .

رییس شرکت مخابرات سیاه منصوردراین دیدارگفت: شهرداری وشورای اسلامی سیاه منصوراز متولیان توسعه خدمات مخابراتی دراین شهرهستند.

خیری، نقش شورای اسلامی و شهرداری  سیاه منصور را در توسعه خدمات مخابراتی موثر دانست و افزود:باید با تعامل دو سویه بهترین خدمات مخابراتی را به مشتریان ارائه دهیم.

وی با اشاره به تاثیر ارتباطات و خدمات مخابراتی روز بر زندگی مردم و توسعه شهری یادآورشد: اگر درکنار شرکت مخابرات به عنوان یک سازمان فرابخشی سایر ارگانها و دستگاههای خدمات رسان همگام نباشند نمی توان خدمات با کیفیت را به شهروندان ارائه نمود.

رییس شرکت مخابرات سیاه منصور، با اشاره به اینکه طول عمر هرسرویس و فناوری ارتباطی در مخابرات بنا به ظهور تکنولوژی های روز و جدیدتر در حال تغییر است افزود: سرعت درفعالیتهای شرکت مخابرات نقش اساسی را ایفا می کند که این امر جز با همکاری شوراهای اسلامی و شهرداری ها محقق نمی شود.

وی یادآور شد: سیاه منصور جزو شهر‌هایی است که عملکرد خوبی در سطح شهرستان را از لحاظ ارائه خدمات با کیفیت و کمیت به مشترکین داشته که این نشان دهنده رشد سطح فرهنگ،تمایل و اشتیاق مردم به استفاده از خدمات شرکت مخابرات است.

شنبه – ۴ اردیبهشت ۱۳۹۵

شهردار سیاه منصور گفت: عملیات لایروبی کانال های دفع آب های …

مقاله قبلی

دانش آموزان دخترسیاه منصوری بعدازگذشت ۱۴سال هنوزچشم انتظار فنداسیون رها شده توسط…

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

حضور پرشور مردم انقلابی شهر سیاه منصور در مجلس گرامیداشت و مراسم ویژه شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی در مسجد امام حسین (ع) شهر سیاه منصور

*حضور پرشور مردم انقلابی شهر سیاه منصور در مجلس گرامیداشت و مراسم ویژه شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی در مسجد امام حسین (ع) ...

حماسه نهم دی ماه

مردم عزیز ما در روز نهم دی، آنچنان عظمتی از خود نشان دادند که دنیا را خیره کرد. * مقام معظم رهبری * ...

بیشتر در خبر

حضور شهردار و شورای اسلامی شهر سیاه منصور و برپایی باشکوه موکب حسینی در هیئت عزاداری صبح عاشورا

اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ با ...
اخبار شهرداری سیاه منصور