0

به مناسبت نهم اردیبهشت، روز ملی شوراها، شهردار سیاه منصور ظهر امروز به ‌مناسبت روز شوراها با اعضای شورای اسلامی شهر سیاه منصور در محل دفتر شورای اسلامی شهر دیدار نمود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سیاه منصور، مهندس بهزاد احمدی شوراها را نماد بارز مردم سالاری دینی در کشور دانسته و اهمیت روز افزون شوراها در عرصه‌ی مدیریت شهری را پس از گذشت ۳ دهه مبرهن قلمداد کرد.
شهردار سیاه منصور در بخش دیگری از سخنان خود گفت وفاق، همدلی، برادری و پرهیز از حاشیه رمز موفقیت این دوره شهرداری و شورای اسلامی شهر است و مجموعه‌ی شورای اسلامی و شهرداری برادرانه و بر اساس اصول و موازین قانونی به حرکت خود جهت رسیدن شهر سیاه منصور به شرایط مطلوب حرکت می‌کنند.
رئیس شورای اسلامی شهر سیاه منصور نیز در این دیدار مجموعه‌ی شهرداری را بازوان شورای شهر به ‌جهت اجرای سیاست‌های کلی ترسیمی توسط شورا بیان کرد و افزود : مردم پس از پیروزی انقلاب اسلامی در بسیاری از محله‌ها به‌ صورت شورایی اداره‌ی امور را بر عهده داشته‌اند، تا با دستور امام راحل (ره) مبحث شکل گیری شوراها و گنجاندن آن در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران صورت پذیرفت.
در پایان این دیدار از سوی شهردار سیاه منصور در این دیدار از زحمات اعضای شورای اسلامی شهر ، جناب آقای شمسعلی زاده،جناب آقای مختاری،جناب آقای دودانگه فر،جناب آقای منصوریان فر و جناب آقای مظفری راد تقدیر شد.

اتمام لوله گذاری فاضلاب خمیرمایه توسط واحد خدمات شهری شهرداری سیاه منصور

مقاله قبلی

شهردار سیاه منصور در پیامی فرارسیدن روز کارگر را به تمامی کارگران تبریک گفت.

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

حضور پرشور مردم انقلابی شهر سیاه منصور در مجلس گرامیداشت و مراسم ویژه شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی در مسجد امام حسین (ع) شهر سیاه منصور

*حضور پرشور مردم انقلابی شهر سیاه منصور در مجلس گرامیداشت و مراسم ویژه شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی در مسجد امام حسین (ع) ...

حضور شهردار و شورای اسلامی شهر سیاه منصور و برپایی باشکوه موکب حسینی در هیئت عزاداری صبح عاشورا

اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ با ...
اخبار شهرداری سیاه منصور